Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Szlachetna Paczka

-

Szanowni Państwo,

w imieniu członków Studenckiego Koła naukowego oraz własnym pragnę przekazać informację, że istnie możliwość dołączenia się do zbiórki środków finansowych w ramach akcji charytatywnej " Szlachetna Paczka". Po porozumieniu się z wolontariuszem koordynującym pomoc dla rodzin z Knurowa otrzymaliśmy informację, że zebrane przez nas środki zostaną przekazane na zakup opału w sezonie zimowym. W zależności od kwoty, którą uda nam się zebrać, węgiel trafi do jednej lub większej ilości potrzebujących rodzin. W przypadku wystarczającej sumy,  zostanie także zakupione  obuwie zimowe dla dzieci.
Termin zakończenia zbiórki to 11.12.2023, ze względu na zapewnienie zapasu czasowego na zakup opału i innych środków przed finałem Szlachetnej Paczki (16.12.2023). Wszystkie zakupy zostaną udokumentowane paragonem, więc każda wydana złotówka będzie rozliczona.
Zbiórka ze względów formalnych może się odbyć tylko w formie gotówkowej.
Puszka z napisem ,,Zbiórka  pieniędzy na zakup potrzeb dla rodzin w Szlachetnej Paczce" znajduje się  w Sekretariacie Katedry i Zakładu Anatomii Opisowej i Topograficznej. (8:00 – 15:00).

Liczy się każda , nawet najdrobniejsza kwota, ale oczywiście udział w zbiórce jest całkowicie dobrowolny!!!!!

Kierownik Katedry i Zakładu Anatomii Opisowej i Topograficznej,
Agnieszka Pastuszka