Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Kontakt

Dane kontaktowe

ul. H. Jordana 19
41-808, Zabrze
+48 32 272 22 01
Email: anatomia-zabrze@sum.edu.pl

Nasi pracownicy

Informacje o pracownikach katedry

pracownicy dydaktyczni:

Kierownik Katedry:
Dr hab. n. med. Marek Kucharzewski - mkucharzewski@sum.edu.pl


kierownik ćwiczeń:
dr n. med. Andrzej Karmański - akarmanski@sum.edu.pl


dr n. med. Piotr Rudnicki - prudnicki@sum.edu.pl

dr n. med. Jacek Kosiewicz - jkosiewicz@sum.edu.pl

dr n. med. Ewa Rojczyk - ewa.rojczyk@sum.edu.pl

lek. dent. Natalia Sitek – Ignac - nsitek-ignac@sum.edu.pl

lek. dent. Izabela Markowska - izabelamarkowska@sum.edu.pl

lek. med. Rafał Reguła - rregula@sum.edu.pl

lek. med. Jan Urban - jurban@sum.edu.pl

lek. med. Wojciech Garłowski - wojciech.garlowski@sum.edu.pl



laboratorium: Joanna Susek

prosektorium: Michał Gwozdek

sekretariat: Alicja Steppa